H&M Latvia gift cards and vouchers
Fashion & Accessories  >  H&M Latvia

H&M Latvia Gift Card

Redeem in-store.

The H&M Latvia e-gift card can be paid for with credit and debit cards, and digital currencies, like bitcoin, bitcoin cash, ethereum, dogecoin, litecoin or ripple.

This gift card can be redeemed in Latvia. You will earn GO Points when you buy this gift card.


Uzņēmums H & M Hennes & Mauritz AB (publ) dibināts 1947. gadā Zviedrijā un ir kotēts biržā Nasdaq Stockholm. H&M uzņēmējdarbības pamatā ir ideja piedāvāt modi un kvalitāti par vislabāko cenu ilgtspējīgā veidā.

Redemption Instructions

This gift card does not expire.

H&M dāvanu karte ir elastīga un ērti lietojama! Mūsu modes pasaule tagad ir jūsu. Jūs varat izmantot savu H&M dāvanu karti, lai veiktu pilnus vai daļējus maksājumus. Vēlamā summa tiks atskaitīta no kartes, un atlikusī summa tiks parādīta kvītī.

Lai papildinātu savu fizisko dāvanu karti, apmeklējiet jebkuru H&M veikalu.

H&M dāvanu kartes var izmantot tikai tajā valstī, kurā tās tika iegādātas.

H&M Lietuva egift kartes derīguma termiņš beidzas pēc 2 gadiem.

Terms and Conditions

Noklikšķiniet šeit, lai skatītu visus noteikumus un nosacījumus: hm.com/en_eur/customer-service/gift-card/terms---conditions.

What is Gift Off?

Gift Off is the quick and easy way to buy digital gift cards in the UK, Europe, the US, Canada, Australia and beyond. With over 1240 gift cards available to choose from, you’re guaranteed to find the perfect gift every time. What’s more, you can earn as you spend with GO Points so you make savings on future purchases.